Sluiten
Thuis in
uw dossier

Uw casemanager

Tijdens uw behandeling heeft u een persoonlijk aanspreekpunt. Een verpleegkundig specialist of consulent die u kunt bellen of e-mailen voor vragen.

Voor oncologische chirurgie:

Een afspraak maakt u via het Oncologie Centrum:
023 224 0065

Verpleegkundig specialisten oncologische chirurgie:

Pien Hoekstra
023 224 0974 of phoekstra@spaarnegasthuis.nl

Petri Koopman
023 224 0975 of pkoopman@spaarnegasthuis.nl

Aukje Cnossen
023 224 0925 of acnossen@spaarnegasthuis.nl

Mammacare verpleegkundigen:

Jolanda van der Meij
023 224 0925

Joady Szejnoga
023 224 7902

Ook te bereiken via mammacare@spaarnegasthuis.nl

Coloncare verpleegkundige

Ilse van de Leuvert
023 2240926 of leuvert@spaarnegasthuis.nl

Stomacare verpleegkundigen

Elma Faasse, Martine Hoedjes, Jolanda De Kaper en Claudia van Tienderen
023 224 0956 of stomapoli@spaarnegasthuis.nl

Voor interne oncologie:

Een afspraak maakt u via het Oncologie Centrum 023 224 0065

De Verpleegkundig specialisten interne oncologie zijn:

Nienke de Beer
023 224 5803 of ndebeer@spaarnegasthuis.nl

Jaap Kappert
023 224 0971 of jkappert@spaarnegasthuis.nl

Karina Rotteveel
023 224 0982 of krotteveel@spaarnegasthuis.nl

Renée den Haring
023 224 0983 of haringd@spaarnegasthuis.nl

Marlies Bakker
023 224 0972 of mbakker@spaarnegasthuis.nl

Dienstdoende verpleegkundig specialist 023 224 5820

Verpleegkundig consulent interne oncologie:

Suze Beelen
023 224 0976 of svansluijs@spaarnegasthuis.nl

Carla Schenk
023 224 0926 of cschenk@spaarnegasthuis.nl

Telefonisch spreekuur is van maandag t/m vrijdag tussen 11.00 – 12.00 uur. Voor dringende zaken kunt u ook buiten het spreekuur bellen.

Verpleegkundig consulent nazorg bij autologe stamcelpatiënten:

Maaike de Ruijter
023 224 0975 of mderuijter@spaarnegasthuis.nl

Petra Knaven
023 224 0981 of knaven@spaarnegasthuis.nl

Voor palliatieve zorg:

Astrid Kleiweg
023 224 0970 of akleiweg@spaarnegasthuis.nl

Mascha Juffermans
023 224 0984 of mjufferm@spaarnegasthuis.nl

Maria Bruins Slot
023 224 0984 of bruinssl@spaarnegasthuis.nl

Voor oncologische longgeneeskunde:

Een afspraak maakt u via het Oncologie Centrum 023 224 0065 of de polikliniek longgeneeskunde 023 224 0140

Maureen Koster
023 224 0977

Angelique Bukman
023 224 0977

Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag tussen 8.30 – 16.00 uur
U kunt ook mailen: oncologielong@spaarnegasthuis.nl

Voor oncologische urologie:

Een afspraak maakt u via de polikliniek urologie 023 224 0160

Birgit Houtkooper
023 224 5364

Annelies Lanz
023 224 5884

Lia van Dijk
06 11 03 89 57

Voor oncologische gynaecologie:

Trees Rijke
06 11 03 89 58