Sluiten
Thuis in
uw dossier

Uw casemanager

Tijdens uw behandeling heeft u een persoonlijk aanspreekpunt. Een verpleegkundig specialist of consulent die u kunt bellen of e-mailen voor vragen.

Voor oncologische chirurgie:

Een afspraak maakt u via het Oncologie Centrum:
(023) 224 0065

Verpleegkundig specialisten oncologische chirurgie:

Pien Hoekstra
(023) 224 0974 of phoekstra@spaarnegasthuis.nl

Petri Dienaar
(023) 224 5834 of pdienaar@spaarnegasthuis.nl

Aukje Cnossen
(023) 224 0926 of acnossen@spaarnegasthuis.nl

Carlijn van den Anker
(023) 224 5798 of c.vanden.anker@spaarnegasthuis.nl

Mammacare verpleegkundigen:

Jolanda van der Meij
(023) 224 0925

Joady Szejnoga
(023) 224 0925

Ook te bereiken via mammacare@spaarnegasthuis.nl

Stomacare verpleegkundigen

Elma Faasse, Martine Hoedjes, Jolanda De Kaper en Claudia van Tienderen
(023) 224 0956 of stomapoli@spaarnegasthuis.nl

Voor interne oncologie:

Een afspraak maakt u via het Oncologie Centrum (023) 224 0065

De verpleegkundig specialisten interne oncologie zijn:

Nienke de Beer
(023) 224 5803 of ndebeer@spaarnegasthuis.n

Renée den Haring
(023) 224 0983 of haringd@spaarnegasthuis.nl

Marlies Bakker
(023) 224 0972 of mbakker2@spaarnegasthuis.nl

Suze Beelen
(023) 224 0976 of svansluijs@spaarnegasthuis.nl

Carla Schenk
(023) 224 5081 of cschenk@spaarnegasthuis.nl

Michelle Kremer
(023) 224 0971 of mkremer@spaarnegasthuis.nl

Gea Hoogland
(023) 224 0987 of g.hoogland@spaarnegasthuis.nl

Dienstdoende verpleegkundig specialist (023) 224 5820

Verpleegkundig specialisten hematologie:

Petra Knaven
(023) 224 0981 of knaven@spaarnegasthuis.nl

Annemarie Overbeek
(023) 2240 975 of aoverbeek@spaarnegasthuis.nl

Voor palliatieve zorg:

Astrid Kleiweg
(023) 224 0970 of akleiweg@spaarnegasthuis.nl

Mascha Juffermans
(023) 224 0984 of mjufferm@spaarnegasthuis.nl

Maria Bruins Slot
(023) 224 0984 of bruinssl@spaarnegasthuis.nl

Karina Rotteveel
(023) 224 0982 of krotteveel@spaarnegasthuis.nl

Voor oncologische longgeneeskunde:

Een afspraak maakt u via het Oncologie Centrum (023) 224 0065 of de polikliniek longgeneeskunde (023) 224 0140

Maureen Koster
(023) 224 0977

Linda Bouwman
(023) 224 5815 of lbouwman@spaarnegasthuis.nl

Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag tussen 8.30 – 16.00 uur
U kunt ook mailen: oncologielong@spaarnegasthuis.nl

Voor oncologische urologie:

Een afspraak maakt u via de polikliniek urologie (023) 224 0160

Birgit Houtkooper
(023) 224 5364

Lia van Dijk
06 1103 8957

Voor oncologische gynaecologie:

Wilma Smaal
(023) 224 3817

Telefonisch bereikbaar op woensdag en donderdag.