Ga direct naar de contentGa direct naar de footer

Doe mee met Fiets je Rondje en steun het goede doel

Publiceerdatum

Onder de naam Fiets je Rondje staat zondag 8 september een nieuw sportief evenement gepland: 63 kilometer langs de Ringvaart fietsen. De start is om 10.00 uur. De opbrengst is bestemd voor de goede doelen Vrienden van het Spaarne Gasthuis en het Bollenstreekfonds.

Fiets 63 kilometer voor twee goede doelen

Naast fietsen bestaat het evenement verder uit een foodtruck en muziek. De start vindt plaats bij Beelen Mobility in Lisserbroek. De opzet is dat de deelnemende teams, bestaande uit zes tot acht personen, zich laten sponsoren en inschrijfgeld van € 63,00 per team betalen. 

De opbrengst wordt verdeeld onder twee goede doelen: een hoofdhuidkoeler voor de afdeling oncologie in het Spaarne Gasthuis en steun aan het Bollenstreekfonds, een fonds dat geld inzamelt om vroege opsporing van kanker mogelijk te maken.

Wat is een hoofdhuidkoeler?

Hoofdhuidkoeling is belangrijk voor kankerpatiënten omdat het de kans op haaruitval helpt te verminderen tijdens de behandeling met chemotherapie. Door de Vrienden te steunen met een donatie kunnen we deze wens invullen voor patiënten. Eén koeler kost ruim € 20.000,-

Doe je ook mee met je collega's, vrienden of familie? Vorm met elkaar een team en zet je daarbij ook nog eens in voor het goede doel. Aanmelden kan via Fiets je rondje – Beelen Mobility Hier vind je ook meer informatie over het evenement. 

hoofdhuidkoelers-oncologie.jpg

Je kunt met elk soort fiets meedoen!

Ben je een sportieve racefietser, mountainbiker of fiets je graag een tour op je elektrische fiets? Je kunt met elke soort fiets meedoen. Het is een recreatief evenement en dus niet alleen voor de zeer sportieve fietsers.